DOR 028

Parking Lots (commercial / Non-professional)

Parcel ID
13036-006-000

💰 Valuation

Just Value
$2,746,308
Assessed
$2,746,308
Taxable
$1,518,243
Land Value
$2,729,034
Building Value
$17,274

Land Sq Ft
77,972 sf
Land Acres
77972.00 ac
Buildings
Year Built
Eff. Year Built
2015
Construction

👤 Owner Info

Owner
INNOVATION SQUARE LLC
Mailing
720 SW 2ND AVE STE 108, GAINESVILLE, FL
Owner ZIP
32601