DOR 440

Warehouse

36 Glenn Willow Dr, NC 28814

Claim This Property →

📍 Location

Address
36 GLENN WILLOW DR
City
ZIP
28814
State
NC
County
Buncombe
Parcel ID
965401103900000

💰 Valuation

Just Value
$98,300
Assessed
$98,300
Taxable
Land Value
$15,000
Building Value
$83,300
Tax Year
2026

🏗️ Building Details

Building Sq Ft
Land Sq Ft
Land Acres
6.85 ac
Buildings
1

Owner
CHARLES R JAMISON JR TRUST CHARLES R JAMISON JR (TRUSTEE)
Mailing
PO BOX 8405, ASHEVILLE, NC
Owner ZIP
28814