DOR 010

Vacant Land

10831 SW 69 St, Cedar Key, FL

Claim This Property →

📍 Location

Address
10831 SW 69 ST
Parcel ID
1141800000

💰 Valuation

Just Value
$63,631
Assessed
$63,631
Taxable
$47,994
Land Value
$50,000
Building Value
$13,631

Land Sq Ft
64,904 sf
Land Acres
1.00 ac

Mailing
PO BOX 913, CEDAR KEY, FL
Owner ZIP
32625