DOR 010

Parcel ID
0799900000

💰 Valuation

Just Value
$34,440
Assessed
$34,440
Taxable
$30,782
Land Value
$33,000
Building Value
$1,440

Land Sq Ft
14,810 sf
Land Acres
2.00 ac

Mailing
6005 HWY 40 WEST, YANKEETOWN, FL
Owner ZIP
34498