DOR 017

Office

218 E Noble Ave, Williston, FL

Claim This Property →

📍 Location

Address
218 E NOBLE AVE
Parcel ID
0555900000

💰 Valuation

Just Value
$55,689
Assessed
$55,689
Taxable
$55,689
Land Value
$14,175
Building Value
$41,514
Tax Year
2025

🏗️ Building Details

Building Sq Ft
710 sf
Land Sq Ft
3,920 sf
Land Acres
4050.00 ac
Buildings
1
Year Built
1960
Eff. Year Built
1985
Construction
3

👤 Owner Info

Owner
KOON PERRY F JR
Mailing
7660 SW COUNTY RD 239A, LAKE BUTLER, FL
Owner ZIP
30254